[metaslider id=3726 cssclass=””]

Електронний квиток Леокарт

Електронний квиток Леокарт – автоматизована система обліку оплати проїзду у громадському транспорті Львова.

Як отримати учнівську транспортну картку ЛеоКарт https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/290224-yak-otrymaty-uchnivsku-transportu-kartku-leokart

Запитання та відповіді https://leocard.lviv.ua/pytannya-ta-vidpovidi/

KIDS MEDIA SPACE
(Майстерня творчості) для дітей Ліцею “Просвіта” ЛМР

Освітній простір – це платформа для комунікації, середовище для народження та реалізації різноманітних творчих ідей, місце де кожен може відшукати себе і відкрити свій потенціал. Плануємо проводити навчальні курси з відеомонтажу, обробки аудіоконтенту, презентації, шкільні дебати , навчання з фото та відеозйомки, воркшопи.

Відповідно до протоколу №61 від 25.11. спільного засідання постійної комісії фінансів та планування бюджету та комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки проєкт рекомендований до включення в бюджет розвитку на 2022 рік на фінансування та реалізацію.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! 

ЛІЦЕЙ “ПРОСВІТА” ЛМР ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ У 1-11 КЛАСИ!

ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ   для зарахування дітей у Ліцей “Просвіта” ЛМР на період карантину, відбуватиметься за формою, яка подається нижче… ☟
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScSfkKY1ldlJhJWP…/viewform…

 ДЯКУЄМО, ЩО ОБРАЛИ НАШУ ШКОЛУ!!! 

ОБЕРЕЖНО!!! COVID-19!!!

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В 1-11 КЛАСАХ

Шановні батьки 1-11 класів ліцею “Просвіта” Львівської міської ради!!!

Незабаром перше вересня. Весь педагогічний колектив ліцею “Просвіта” Львівської міської ради буде радий зустріти у рідних стінах нашого закладу своїх найкращих  учнів!!!

Щоб кожна дитина почувала себе комфортно та безпечно в школі, колективом ліцею передбачено 3 безпечних входи до школи, розроблено схеми руху для учнів, поділено учнівський колектив на локації – «бульбашки» та закріплено за кожним класом окреме приміщення.

Освітній процес для учнів буде здійснюватись через поєднання традиційної освіти та онлайн технологій, тобто у формі змішаного навчання.

Для безпеки учнів передбачено місця для дезінфекції рук та утилізації використаних масок, створені безпечні умови для харчування дітей.

Впевнені, що навчання та перебування дітей у ліцеї  буде комфортним та безпечним. До зустрічі 1-го вересня!


[efb_feed fanpage_id=”177959439468521″ words_limit=”25″ post_limit=”110″ skin_id=”3019″ cache_unit=”5″ cache_duration=”one_hour” links_new_tab=”0″ show_like_box=”0″]