НАШІ ПРОЄКТИ

KIDS MEDIA SPACE
(Майстерня творчості) для дітей Ліцею “Просвіта” ЛМР

Освітній простір – це платформа для комунікації, середовище для народження та реалізації різноманітних творчих ідей, місце де кожен може відшукати себе і відкрити свій потенціал. Плануємо проводити навчальні курси з відеомонтажу, обробки аудіоконтенту, презентації, шкільні дебати , навчання з фото та відеозйомки, воркшопи.

Відповідно до протоколу №61 від 25.11. спільного засідання постійної комісії фінансів та планування бюджету та комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки проєкт рекомендований до включення в бюджет розвитку на 2022 рік на фінансування та реалізацію.

👏👏👏УРААААА!!!👏👏👏
🎉 ПРОЄКТ ЗАВЕРШЕНО!!!🎉 
🤩🎉🎊🎀🎉🎈✨🎊🎁🎀✨🎈
Облагородження простору, в якому перебуваєш більшу частину свого часу⏳, завжди викликає позитивні емоції😍, а також посилює прагнення якісно працювати.📈
На початковому етапі нам здавалося, що реалізувати проєкт є дуже важко, та зараз, РАДІЄМО😍, що укладання бруківкою внутрішнього дворика реалізовано! ✔️👏🤩
Дякуємо усім, хто долучився до цього проєкту: батьківській громаді, педагогічному колективу, усім працівникам ліцею, спонсорам!!!